Bydgoska spółka TELDAT, także jako pierwsza polska firma w historii, uzyskała tym razem od Raytheon Global prestiżowe wyróżnienie – nagrodę „EPIC Award”. Jest to bardzo wysokie uznanie dla doskonałego dostawcy w zakresie wydajności, innowacji oraz współpracy przyznane w ramach „2018 Raytheon Supplier Excellence Program” (Program Doskonałości Dostawców Raytheon). Jest ono wręczane raz w roku wyselekcjonowanym podmiotom gospodarczym, które dostarczają swoje produkty firmom wchodzącym w skład tej liczącej się w świecie korporacji.

Uroczysta ceremonia wręczenia niniejszej nagrody odbyła się w dniu 25 czerwca 2018 r. w Bostonie w stanie Massachusetts w USA. Jest ona kolejnym amerykańskim ważnym wyróżnieniem uzyskanym przez bydgoską spółkę, potwierdzającym najwyższą jakości produktów i ich wzorowe dostawy. Istotnym jest, że poprzedzone ono było uzyskaniem przez TELDAT w maju br. nagrody „4-Star Supplier Excellence Award” od Raytheon IDS (Integrated Defense Systems). Obecne wyróżnienie EPIC ma jeszcze większą wagę, bowiem zostało przyznane ww. polskiej firmie przez Raytheon Global. Spółkę tę wybrano do tej nagrody spośród dziesiątek tysięcy dostawców z całego świata, dostarczających wyroby i usługi wszystkim firmom wchodzącym w skład tej dużej amerykańskiej korporacji.

 

TELDAT to  jedyna polska firma z zakresu wojskowego IT, która: od ponad 21 lat dynamicznie i efektywnie działa w obszarach szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz obrony narodowej i sojuszniczej. Posiada w tej dziedzinie: największy narodowy i liczący się w świecie wysoko wyspecjalizowany potencjał (także inżynierski), szerokie kompetencje i zdolności oraz kompleksowe i zunifikowane, w niektórych płaszczyznach unikalne i referencyjne, cenione w kraju oraz za granicą rozwiązania sprzętowe i programowe. Flagowym i zarazem innowacyjnym zbiorem produktów TELDAT jest Sieciocentryczna Platforma Teleinformatyczna JAŚMIN – unikalny zautomatyzowany system systemów dowodzenia, wsparcia działań wojsk i łączności. Jest on szeroką paletą specjalistycznych systemów, urządzeń i oprogramowań, z których jak z klocków można budować zintegrowane i rozlegle działające (globalne) systemy informacyjne, dedykowane zwłaszcza dla wojska. Więcej informacji na temat tej spółki znajduje się na: www.teldat.com.pl

zbrojna.tv

Zobacz również

KOLEJNY MIĘDZYNARODOWY SUKCES C3IS JAŚMIN

Odniósł go Zautomatyzowany System Zarządzania Walką Poziomu Operacyjnego/Taktycznego HMS